Razer Huntsman Tournament Edition (RZ03-03080100-R3M1)
Wideo 13Zdjęcia 6 |
Razer Huntsman Tournament Edition |
|
Kompaktowa mechaniczna klawiatura turniejowa TKL z szybkimi przełącznikami Razer Opto-Mechanical, wbudowaną pamięcią profilu użytkownika, wytrzymałą metalową obudową, odłączanym kablem i sterowanym podświetleniem LED Razer Chroma RGB. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, przeznaczony dla początkujących i profesjonalnych cybersportowców biorących udział w wyjazdowych zawodach i finałach LAN.
Kluczową cechą klawiatury Razer Huntsman Tournament Edition jest zastosowanie szybkich przełączników opto-mechanicznych, które nie tylko zapewniają rekordową niezawodność (co najmniej 100 milionów kliknięć), ale także skracają drogę do uruchomienia (1,0 mm w porównaniu z 2,0 mm dla standardowej Cherry MX). Funkcja ta w połączeniu z wysoką częstotliwością próbkowania (do 1000 Hz) zapewnia imponującą dokładność sterowania przy najniższym możliwym opóźnieniu.
Dodatkowo warto zwrócić uwagę na dużą wytrzymałość i umiarkowaną wagę metalowej obudowy o konstrukcji Skeleton, która upraszcza procedurę oczyszczania klawiatury z zabrudzeń. Obsługuje rejestrację nieograniczonej liczby złożonych kombinacji wielu przycisków (NKRO) bez fikcyjnych alarmów. Dzięki oprogramowaniu Razer Synapse możesz zmieniać funkcje klawiszy, używać własnych makr i zapisywać profile osobiste, które obejmują ustawienie podświetlenia zgodne z inteligentnym systemem Philips Hue.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer Huntsman Tournament Edition
Wszystkie ceny 6 →Razer Huntsman Tournament Edition - Optical Gaming Keyboard | 316 zł |
NEW Razer Huntsman Tournament Edition TKL Tenkeyless Gaming Keyboard US - | 339 zł |
Razer Huntsman Tournament Edition TKL Tenkeyless Gaming Keyboard - US - Bl | 340 zł |
[From Japan] Razer Huntsman Tournament Edition Linear Optical RZ03-0308010 | 2 744 zł |
Razer Huntsman Tournament Edition - Compact Gaming Keyboard | 500 zł |
Razer Huntsman Tournament Edition Optical Gaming Keyboard (87 Key) Green K | 360 zł |