Radio samochodowe Pioneer SPH-EVO950DAB
Wideo 5Zdjęcia 5 |
Pioneer SPH-EVO950DAB
Montaż:2DIN
Dodatk. nośnik:USB (tył)
Wzmacniacz:50 W, 4 kanał
Podłączenie:ISO/RCA
Wyświetlacz:9 "
Podświetlenie:RGB
Obsługa radia Spotify.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SPH-EVO950DAB
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pioneer SPH-EVO950DAB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pioneer SPH-EVO950DAB-UNI SPH-EVO950DABUNI | 3 475 zł |
Pioneer Sph-evo950dab-uni Car Screen Przezroczysty SPH-EVO950DABUNI | 3 524 zł |
Pioneer SPH-EVO950DAB-UNI2 uniwersalny odbiornik multimedialny 1DIN pojemn | 3 079 zł |
Pioneer Sph-evo950dab-uni2 Car Screen Przezroczysty SPHEVO950DABUNI2 | 3 421 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →