Radio samochodowe Pioneer DEH-S520BT
Pioneer DEH-S520BT
Montaż:1DIN
Nośniki:CD, USB, AUX
Wzmacniacz:50 W, 4 kanał
Panel:zdejmowany
Podłączenie:ISO/RCA
Podświetlenie:RGB
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DEH-S520BT
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pioneer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pioneer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pioneer DEH-S520BT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Radio samochodowe PIONEER DEH-S520BT | 774 zł |
Pioneer DEH-S520BT z CD/USB 4x50W Bluetooth | 774 zł |
Radio samochodowe PIONEER DEH-S520BT | 774 zł |
Radio z odtwarzaczem CD Pioneer DEH-S520BT | 774 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →