Морська магнітола Pioneer MVH-MS510BT
Pioneer MVH-MS510BT
Монтаж:1DIN
Носії:USB, AUX
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Панель:знімна
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:RGB
Підтримка Spotify. Укорочений корпус.
Всі характеристики
Характеристики MVH-MS510BT
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pioneer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pioneer MVH-MS510BT
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pioneer MVH-MS510BT Autoradio 1 DIN Marine model z Bluetooth USB tuner RDSOptymalizuje stabilność, liniowość i odtwarzanie dźwięku
Wzmocniony Miką i włóknem wzmocnionym gumą butylową
Jest chroniony... щеprzed działaniem słońca i ekspozycji na wodę Amazon.plПоскаржитись | 674 zł |
Radio samochodowe PIONEER MVH-MS510BTOdbiornik cyfrowy z serii Marine do montażu 1-DIN, z modułem Bluetooth, złączem USB, funkcją Spotify, wielokorowym podświetle... щеniem i technologią MIXTRAX. Umożliwia podłączenie telefonów iPhone i urządzeń z systemem Android. Odporny na wilgoć, blaknięcie i plamy odtwarzacz MVH-MS510BT marki Pioneer wyposażono w moduł Bluetooth, złącze USB, funkcję Spotify, wielokolorowe podświetlenie RGB, technologię MIXTRAX oraz obsługę aplikacji Pioneer Smart Sync. Zaawansowana ochrona przed nasłonecznienie Electro.plПоскаржитись | 819 zł |
Radio samochodowe PIONEER MVH-MS510BTOdbiornik cyfrowy z serii Marine do montażu 1-DIN, z modułem Bluetooth, złączem USB, funkcją Spotify, wielokorowym podświetle... щеniem i technologią MIXTRAX. Umożliwia podłączenie telefonów iPhone i urządzeń z systemem Android. Odporny na wilgoć, blaknięcie i plamy odtwarzacz MVH-MS510BT marki Pioneer wyposażono w moduł Bluetooth, złącze USB, funkcję Spotify, wielokolorowe podświetlenie RGB, technologię MIXTRAX oraz obsługę aplikacji Pioneer Smart Sync. Zaawansowana ochrona przed nasłonecznienie Avans.plПоскаржитись | 819 zł |
Pioneer MVH-MS510BT z USB 4x50W BluetoothRekomendowane akcesoria:pilot CD-ME300;Blueto OleOle.plПоскаржитись | 819 zł |
Radio samochodowe PIONEER MVH-MS510BTOdbiornik cyfrowy z serii Marine do montażu 1-DIN, z modułem Bluetooth, złączem USB, funkcją Spotify, wielokorowym podświetle... щеniem i technologią MIXTRAX. Umożliwia podłączenie telefonów iPhone i urządzeń z systemem Android. Odporny na wilgoć, blaknięcie i plamy odtwarzacz MVH-MS510BT marki Pioneer wyposażono w moduł Bluetooth, złącze USB, funkcję Spotify, wielokolorowe podświetlenie RGB, technologię MIXTRAX oraz obsługę aplikacji Pioneer Smart Sync. Zaawansowana ochrona przed nasłonecznienie Mediaexpert.plПоскаржитись | 819 zł |
Pioneer MVH-MS510BT z USB 4x50W BluetoothAkcesoria opcjonalne:pilo RTV Euro AGDПоскаржитись | 819 zł |
Серія Pioneer MVH (медіацентр без CD)Порівняти в таблиці →
від 569 zł
1DIN, без привода, USB, AUX, потужність (канал): 50 Вт, DSP процесор, знімна панель, Bluetooth
від 448 zł
1DIN, без привода, USB, AUX, потужність (канал): 50 Вт, знімна панель, Bluetooth
від 342 zł
1DIN, без привода, USB, AUX, потужність (канал): 50 Вт, знімна панель, Bluetooth
від 339 zł
1DIN, без привода, USB, AUX, потужність (канал): 50 Вт, знімна панель, Bluetooth
від 700 zł
2DIN, без привода, USB, AUX, потужність (канал): 50 Вт, знімна панель, Bluetooth
від 660 zł
1DIN, без привода, USB, AUX, потужність (канал): 50 Вт, знімна панель, Bluetooth
від 622 zł
1DIN, без привода, USB, AUX, потужність (канал): 50 Вт, знімна панель, Bluetooth
від 467 zł
1DIN, без привода, USB, AUX, потужність (канал): 50 Вт, знімна панель, Bluetooth
від 548 zł
для яхт, 1DIN, без привода, USB, AUX, потужність (канал): 50 Вт, знімна панель, Bluetooth
від 653 zł
1DIN, без привода, USB, AUX, потужність (канал): 50 Вт, знімна панель, Bluetooth
від 674 zł
для яхт, 1DIN, без привода, USB, AUX, потужність (канал): 50 Вт, знімна панель, Bluetooth
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 569 zł
1DIN, без привода, USB, AUX, потужність (канал): 50 Вт, DSP процесор, знімна панель, Bluetooth
від 520 zł
1DIN, без привода, USB, потужність (канал): 50 Вт, знімна панель, Bluetooth, парктронік
від 548 zł
для яхт, 1DIN, без привода, USB, AUX, потужність (канал): 50 Вт, знімна панель, Bluetooth
від 367 zł
1DIN, без привода, USB, AUX, потужність (канал): 55 Вт, DSP процесор, знімна панель, Bluetooth, NFC-чип
від 379 zł
1DIN, без привода, USB, AUX, потужність (канал): 50 Вт, DSP процесор, знімна панель, Bluetooth
від 352 zł
1DIN, без привода, карти пам'яті, USB, AUX, потужність (канал): 50 Вт, висувний екран, Bluetooth
від 602 zł
1DIN, без привода, USB, потужність (канал): 50 Вт, знімна панель, Bluetooth