Автомагнітола Kenwood KMM-BT209
Kenwood KMM-BT209
Монтаж:1DIN
Носії:USB, AUX
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Панель:знімна
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:червона
13-смуговий еквалайзер. Голосове управління через асистента Amazon Alexa. Інтеграція з музичним сервісом Spotify. Управління зі смартфона. Укорочений корпус.
Всі характеристики
Характеристики KMM-BT209
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenwood KMM-BT209
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kenwood KMM-BT209 Bluetooth / MP3 / USB/Short Body Radio samochodowe | 473 zł |
Kenwood Radioodtwarzacz KMM-BT209 DSKNNRKMMBT2091 | 381 zł |
Radio samochodowe KENWOOD KMM 209BT | 400 zł |
Kenwood Radioodtwarzacz KMM-BT209 103988 | 399 zł |
Radio samochodowe KENWOOD KMM 209BT | 400 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →