Radio samochodowe Kenwood KMM-BT209
Kenwood KMM-BT209
Montaż:1DIN
Nośniki:USB, AUX
Wzmacniacz:50 W, 4 kanał
Panel:zdejmowany
Podłączenie:ISO/RCA
Podświetlenie:czerwone
13-pasmowy korektor. Sterowanie głosem przez Amazon Alexa. Integracja z serwisem muzycznym Spotify. Sterowanie za pomocą smartfona. Krótki korpus.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne KMM-BT209
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kenwood 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kenwood.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kenwood KMM-BT209
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kenwood KMM-BT209 Bluetooth / MP3 / USB/Short Body Radio samochodowe | 473 zł |
Kenwood Radioodtwarzacz KMM-BT209 DSKNNRKMMBT2091 | 381 zł |
Radio samochodowe KENWOOD KMM 209BT | 400 zł |
Kenwood Radioodtwarzacz KMM-BT209 103988 | 399 zł |
Radio samochodowe KENWOOD KMM 209BT | 400 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →