Автомагнітола Audiocore AC9100
Фото 4 |
Audiocore AC9100
Монтаж:1DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Панель:з висувним екраном
Підключення:ISO/RCA
Дисплей:7 "
Підсвічування:червона
Всі характеристики
Характеристики AC9100
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Audiocore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Audiocore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Audiocore AC9100
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Audiocore AC9100 Multimedia radio samochodowe LCD 7" ekran dotykowy 1080P | 398 zł |
Audiocore Radioodtwarzacz Panel Dotykowy LCD RDS AC9100 DSAUIRAUDAC9100 | 471 zł |
Audiocore Radioodtwarzacz Panel Dotykowy LCD RDS AC9100 91641 | 493 zł |
Audiocore Radioodtwarzacz Panel Dotykowy LCD RDS AC9100 91641 | 471 zł |
AUDIOCORE RADIOODTWARZACZ LCD 7" WYSUWANY AC9100 - DARMOWY PACZKOMAT OD 79 | 399 zł |
Radio samochodowe wysuwany LCD 7` DivX bluetootch AC9100 | 352 zł |
Audiocore AC9100 | 471 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →