Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| Hertz głośnik 600 W 165 cm K165 Kompo z zestawem do zabudowy do Honda CiviHertz głośniki do Honda Civic FK FN 01/2006-01/2012, miejsce montażu: przednie drzwi
Hertz Uno Serie, K165, 16 cm / 6,5", 75... щеW/RMS, 300 W/MAX
Kompo, głośnik z powlekaną membraną z czerpanego papieru, mocny magnes ferrytowy
zoptymalizowany pod kątem mocy 93,5 dB. Ciśnienie akustyczne, idealnie nadaje się do pracy w oryginalnych radiach, zakres częstotliwości: 55-23000 Hz, głośnik ma płaski kosz i jest tak samo jak mały głośnik wysokotonowy, łatwy w montażu. Głośnik wysokotonowy należy montować oddzielnie.
Tworzymy te oferty z wielką starannością, ale niestety czasami może się wkraść błąd! Prosimy o kontakt z nami, a zaoferujemy Ci natychmiastowe rozwiązanie. Amazon.pl
Поскаржитись | 335 zł | | |
|
| Hertz Głośnik 600 W 165 cm K165 Kompo wraz z zestawem montażowym do VW PolHertz głośnik do VW Polo 6R 4/5-drzwiowy 06/2009-03/2014, miejsce montażu: Drzwi z przodu i z tyłu
Hertz Uno Seria, K165, 16... щеcm / 6,5", 75 W/RMS, 300 W/MAX
2-drożny kompo, głośnik z powlekaną membraną z papieru czerpanego, silny magnes ferrytowy
zoptymalizowana wydajność 93,5 dB. Ciśnienie akustyczne, idealne do pracy na oryginalnych radiach, zakres częstotliwości: 55-23000 Hz, głośnik ma płaski kosz, tak samo jak mały głośnik wysokotonowy, łatwy w montażu. Głośnik wysokotonowy należy zamontować oddzielnie.
Przygotowujemy te oferty z dużą starannością, ale niestety może pojawić się błąd! Prosimy o kontakt, a my zaproponujemy Ci niezwłocznie rozwiązanie. Amazon.pl
Поскаржитись | 330 zł | | |
|
| Hertz głośnik 600 W 165 cm K165 z zestawem montażowym do Audi A6 Avant C5/Hertz głośnik do Audi A6 Avant C5/4B 03/1998-03/2005, miejsce montażu: przednie i tylne drzwi
Hertz Uno Serie, K165, 16 cm /... ще6,5", 75 W/RMS, 300 W/MAX
Kompo, głośnik z powlekaną membraną z czerpanego papieru, mocny magnes ferrytowy
Tworzymy te oferty z wielką starannością, ale niestety czasami może się wkraść błąd! Prosimy o kontakt z nami, a zaoferujemy Ci natychmiastowe rozwiązanie. Amazon.pl
Поскаржитись | 335 zł | | |
|
| Hertz głośnik 600 W 165 cm K165 zestaw montażowy do Citroen C4 Cactus wszyHertz głośnik do Citroen C4 Cactus wszystkie, miejsce montażu: drzwi przednie
Hertz Uno Serie, K165, 16 cm / 6,5", 75 W/RMS,... ще300 W/MAX
Kompo, głośnik z powlekaną membraną z czerpanego papieru, mocny magnes ferrytowy
Tworzymy te oferty z wielką starannością, ale niestety czasami może się wkraść błąd! Prosimy o kontakt z nami, a zaoferujemy Ci natychmiastowe rozwiązanie. Amazon.pl
Поскаржитись | 313 zł | | |
|
| Hertz głośnik 600 W 165 cm K165 Kompo z zestawem do montażu do Opel InsignHertz głośnik do Opel Insignia od 11/2008, miejsce montażu: przednie drzwi
Hertz Uno Serie, K165, 16 cm / 6,5", 75 W/RMS, 30... ще0 W/MAX
Kompo, głośnik z powlekaną membraną z czerpanego papieru, mocny magnes ferrytowy
Tworzymy te oferty z wielką starannością, ale niestety czasami może się wkraść błąd! Prosimy o kontakt z nami, a zaoferujemy Ci natychmiastowe rozwiązanie. Amazon.pl
Поскаржитись | 313 zł | | |