Głośniki samochodowe Hertz Uno K 165
Wideo 10 |
Hertz Uno K 165 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hertz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hertz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hertz Uno K 165
Wszystkie ceny 51 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hertz głośnik 600 W 165 cm K165 Kompo z zestawem do zabudowy do Honda Civi | 335 zł |
Hertz Głośnik 600 W 165 cm K165 Kompo wraz z zestawem montażowym do VW Pol | 330 zł |
Hertz głośnik 600 W 165 cm K165 z zestawem montażowym do Audi A6 Avant C5/ | 335 zł |
Hertz głośnik 600 W 165 cm K165 zestaw montażowy do Citroen C4 Cactus wszy | 313 zł |
Hertz głośnik 600 W 165 cm K165 Kompo z zestawem do montażu do Opel Insign | 313 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →