Głośniki samochodowe Hertz DCX 460.3
Hertz DCX 460.3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hertz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hertz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hertz DCX 460.3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HERTZ DCX 460.3 4x6 GŁOŚNIKI SAMOCHODOWE Hertz DCX 460.3 Hertz DCX 460.3 GŁOŚNIKI FIRMY HERTZ Z SERII DIECI.3 W zestawie 2 głośniki Efektywnie, uniwersalnie, kompletnie. Seria Dieci.3 jest najnowszym sukcesem zespołu Elettromedia Hertz Team; to nowy poziom odniesienia dla całego rynku, tym razem w segmencie entry-level. Bazując na niekwestionowan Erli.plZłóż skargę | 184 zł |
Hertz DCX 460.3Gwarancja:24 miesiące;Impeda OleOle.plZłóż skargę | 219 zł |
Hertz DCX 460.3Gwarancja:24 miesiące;Impeda RTV Euro AGDZłóż skargę | 219 zł |
1 kpl. Głośniki HERTZ DCX 460,3 NEW. | 286 zł |
Seria Hertz seria Dieci
od 299 zł
komponentowe, liczba dróg: 2, 6.5" (16.5 cm), głębokość montażowa 64 mm, 80 W, 50 – 23000 Hz, 4 Om, 93 dB, zwrotnica
od 884 zł
aktywny, 8" (20 cm), 32 – 400 Hz, 4 Ohm, 92 dB, obudowa zamknięta (Sealed box), przetwornik pasywny, subsonic
od 184 zł
współosiowe, liczba dróg: 2, 4x6" (10x16 cm), głębokość montażowa 45 mm, 40 W, 65 – 21000 Hz, 4 Om, 93 dB
od 309 zł
współosiowe, liczba dróg: 3, 6x9" (15x23 cm), 90 W, 45 – 21000 Hz, 4 Om, 93 dB
od 539 zł
pasywny, 10" (25 cm), 150 W, 32 – 400 Hz, 4 Ohm, 89 dB, obudowa zamknięta (Sealed box)
od 189 zł
współosiowe, liczba dróg: 2, 6.5" (16.5 cm), głębokość montażowa 57 mm, 60 W, 50 – 21000 Hz, 4 Om, 93 dB
od 549 zł
pasywny, 12" (30 cm), 250 W, 32 – 400 Hz, 4 Ohm, 91 dB, obudowa zamknięta (Sealed box)
od 320 zł
komponentowe, liczba dróg: 2, 6.5" (16.5 cm), 80 W, 50 – 23000 Hz, 4 Om, 93 dB, zwrotnica
od 169 zł
współosiowe, liczba dróg: 2, 3.5" (8.9 cm), 30 W, 130 – 21000 Hz, 4 Om, 92 dB
od 299 zł
współosiowe, liczba dróg: 3, 7x10" (18x25 cm), głębokość montażowa 84 mm, 150 W, 40 – 21000 Hz, 4 Om, 93 dB
od 190 zł
współosiowe, liczba dróg: 2, 5.25" (13 cm), głębokość montażowa 70 mm, 40 W, 58 – 21000 Hz, 4 Om, 90 dB
od 210 zł
współosiowe, liczba dróg: 2, 6.5" (16.5 cm), głębokość montażowa 61 mm, 60 W, 60 – 21000 Hz, 4 Om, 93 dB
od 239 zł
współosiowe, liczba dróg: 2, 5x7" (13x18 cm), głębokość montażowa 59 mm, 60 W, 60 – 21000 Hz, 4 Om, 93 dB
od 200 zł
współosiowe, liczba dróg: 2, 6.5" (16.5 cm), głębokość montażowa 45 mm, 50 W, 60 – 21000 Hz, 4 Om, 93 dB
od 226 zł
współosiowe, liczba dróg: 2, 5.25" (13 cm), 40 W, 65 – 21000 Hz, 4 Om, 93 dB
od 179 zł
współosiowe, liczba dróg: 2, 4" (10 cm), głębokość montażowa 47 mm, 30 W, 70 – 21000 Hz, 4 Om, 90 dB
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 190 zł
współosiowe, liczba dróg: 2, 4x6" (10x16 cm), głębokość montażowa 45 mm, 40 W, 90 – 20000 Hz, 4 Om
od 258 zł
współosiowe, liczba dróg: 4, 6x8" (15x20 cm), głębokość montażowa 62 mm, 80 W, 30 – 32000 Hz, 4 Om, 90 dB
od 320 zł
komponentowe, liczba dróg: 2, 6.5" (16.5 cm), 80 W, 50 – 23000 Hz, 4 Om, 93 dB, zwrotnica
od 299 zł
komponentowe, liczba dróg: 2, 6.5" (16.5 cm), głębokość montażowa 64 mm, 80 W, 50 – 23000 Hz, 4 Om, 93 dB, zwrotnica
od 60 zł
szerokopasmowe, liczba dróg: 1, 4" (10 cm), głębokość montażowa 43 mm, 21 W, 45 – 20000 Hz, 4 Om, 90 dB
od 259 zł
współosiowe, liczba dróg: 2, 6.5" (16.5 cm), 40 W, 60 – 20000 Hz, 4 Om, 92 dB
od 234 zł
komponentowe, liczba dróg: 2, 5.25" (13 cm), 30 W, 60 – 20000 Hz, 4 Om, 90 dB
od 169 zł
komponentowe, liczba dróg: 2, 6.5" (16.5 cm), głębokość montażowa 44 mm, 30 W, 30 – 22000 Hz, 4 Om, 92 dB
od 150 zł
komponentowe, liczba dróg: 2, 6.5" (16.5 cm), głębokość montażowa 43 mm, 30 W, 35 – 22000 Hz, 4 Om, 92 dB