Głośniki samochodowe Hertz Uno K 130
Hertz Uno K 130 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hertz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hertz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hertz Uno K 130
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hertz Uno głośnik K130 13 cm 440 W z zestawem do zabudowy do BMW serii 3 E | 322 zł |
Hertz Uno głośnik K130 13 cm 440 W zestaw komponentów wraz z zestawem mont | 322 zł |
Hertz Uno głośnik K130 13 cm 440 W zestaw komponentów wraz z zestawem mont | 340 zł |
Hertz K 130 zestaw głośników 13 cm K130 | 266 zł |
Hertz Uno głośnik K130 13 cm 440 W z zestawem do zabudowy do BMW Mini One | 322 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →