Автомагнітола Pioneer SPH-EVO950DAB
Відео 5Фото 5 |
Pioneer SPH-EVO950DAB
Монтаж:2DIN
Дод. носій:USB (тил)
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Дисплей:9 "
Підсвічування:RGB
Підтримка радіо Spotify.
Всі характеристики
Характеристики SPH-EVO950DAB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pioneer SPH-EVO950DAB
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pioneer SPH-EVO950DAB-UNI SPH-EVO950DABUNI | 3 475 zł |
Pioneer Sph-evo950dab-uni Car Screen Przezroczysty SPH-EVO950DABUNI | 3 524 zł |
Pioneer SPH-EVO950DAB-UNI2 uniwersalny odbiornik multimedialny 1DIN pojemn | 3 079 zł |
Pioneer Sph-evo950dab-uni2 Car Screen Przezroczysty SPHEVO950DABUNI2 | 3 421 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →