Автомагнітола Pioneer SPH-DA250DAB
Відео 8Фото 4 |
Pioneer SPH-DA250DAB
Монтаж:2DIN
Дод. носій:USB (тил)
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Дисплей:6.8 "
Підсвічування:RGB
Всі характеристики
Характеристики SPH-DA250DAB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pioneer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pioneer SPH-DA250DAB
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pioneer SPH-DA250DAB Stacja Multimedialna Czarny 62" | 1 630 zł |
Radio samochodowe PIONEER SPH-DA250DAB | 1 873 zł |
Pioneer SPH-DA250DAB z USB 6,8" 4x50W Bluetooth | 1 873 zł |
Radio samochodowe PIONEER SPH-DA250DAB | 1 879 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →