Автопідсилювач Alpine BBX-F1200
Alpine BBX-F1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alpine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alpine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alpine BBX-F1200
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Alpine Electronics BBX-F1200 Wzmacniacz 4-kanałowy Czarny 600 W | 650 zł |
Wzmacniacz samochodowy ALPINE BBX-F1200 | 650 zł |
alpine BBX-F1200 280 W 4-kanałowy wzmacniacz | 650 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →