Radio samochodowe Pioneer SPH-DA250DAB
Wideo 8Zdjęcia 4 |
Pioneer SPH-DA250DAB
Montaż:2DIN
Dodatk. nośnik:USB (tył)
Wzmacniacz:50 W, 4 kanał
Podłączenie:ISO/RCA
Wyświetlacz:6.8 "
Podświetlenie:RGB
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SPH-DA250DAB
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pioneer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pioneer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pioneer SPH-DA250DAB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pioneer SPH-DA250DAB Stacja Multimedialna Czarny 62" | 1 630 zł |
Radio samochodowe PIONEER SPH-DA250DAB | 1 873 zł |
Pioneer SPH-DA250DAB z USB 6,8" 4x50W Bluetooth | 1 873 zł |
Radio samochodowe PIONEER SPH-DA250DAB | 1 879 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →