Автомагнітола Pioneer DEH-S420BT
Відео 2 |
Pioneer DEH-S420BT
Монтаж:1DIN
Носії:CD, USB, AUX
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Панель:знімна
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:червона
Підтримка Spotify.
Всі характеристики
Характеристики DEH-S420BT
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pioneer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pioneer DEH-S420BT
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pioneer DEH-S420BT radio samochodowe 1DIN tuner CD z RDS Bluetooth MP3 wej | 462 zł |
Radio samochodowe PIONEER DEH-S420BT | 573 zł |
Pioneer DEH-S420BT z CD/USB 4x50W Bluetooth | 573 zł |
Radio samochodowe PIONEER DEH-S420BT | 629 zł |
Pioneer DEH-S420BT z CD/USB 4x50W Bluetooth | 629 zł |
Radio z odtwarzaczem CD Pioneer DEH-S420BT Czarne | 580 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →