Автомагнітола JVC KD-DB622BT
Фото 3 |
JVC KD-DB622BT
Монтаж:1DIN
Носії:CD, USB, AUX
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Панель:знімна
Підключення:ISO/RCA
Всі характеристики
Характеристики KD-DB622BT
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JVC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JVC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JVC KD-DB622BT
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JVC KD-DB622BT radio samochodowe CD z zestawem głośnomówiącym DAB i Blueto | 553 zł |
Radio samochodowe JVC JVC KD-DB622BT-ANT | 586 zł |
Jvc Kd-db622bt-ant Car Radio Czarny KDDB622BT | 661 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →