Автомагнітола JVC KW-M25BT
JVC KW-M25BT
Монтаж:2DIN
Дод. носій:USB (тил)
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Дисплей:6.8 "
Підсвічування:синя
Всі характеристики
Характеристики KW-M25BT
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JVC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JVC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JVC KW-M25BT
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JVC KW-M25BT Système Multimédia 2DIN sans lecteur CD Kompatybilny z Avec U | 933 zł |
Radio samochodowe JVC KW-M25BT | 799 zł |
JVC KW-M25BT z USB 6,8" 4x50W Bluetooth | 799 zł |
Radio samochodowe JVC KW-M25BT KWM 25 BT | 899 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →