Radio samochodowe JVC KD-DB622BT
Zdjęcia 3 |
JVC KD-DB622BT
Montaż:1DIN
Nośniki:CD, USB, AUX
Wzmacniacz:50 W, 4 kanał
Panel:zdejmowany
Podłączenie:ISO/RCA
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne KD-DB622BT
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JVC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JVC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JVC KD-DB622BT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JVC KD-DB622BT radio samochodowe CD z zestawem głośnomówiącym DAB i Blueto | 553 zł |
Radio samochodowe JVC JVC KD-DB622BT-ANT | 586 zł |
Jvc Kd-db622bt-ant Car Radio Czarny KDDB622BT | 661 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →