Автомагнітола Pioneer DEH-S320BT
Pioneer DEH-S320BT
Монтаж:1DIN
Носії:CD, USB, AUX
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Панель:знімна
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:червона
Підтримка Spotify.
Всі характеристики
Характеристики DEH-S320BT
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pioneer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pioneer DEH-S320BT
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Radio samochodowe PIONEER DEH-S320BT | 519 zł |
Pioneer DEH-S320BT z CD/USB 4x50W Bluetooth | 519 zł |
Radio samochodowe PIONEER DEH-S320BT | 519 zł |
Pioneer DEH-S320BT z CD/USB 4x50W Bluetooth | 519 zł |
Radio z odtwarzaczem CD Pioneer DEH-S320BT | 526 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →