Автомагнітола Pioneer DEH-S120UB
Pioneer DEH-S120UB
підсвічування зеленапідсвічування червона
Монтаж:1DIN
Носії:CD, USB, AUX
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Панель:знімна
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:червона
Всі характеристики
Характеристики DEH-S120UB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pioneer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pioneer DEH-S120UB
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pioneer Radio Samochodowe Czarny 165 x 18 x 5 cm 14 kg DEH-S120UBG | 472 zł |
PIONEER Radioodtwarzacz samochodowy PIONEER DEH-S120UB Czarny | 359 zł |
Pioneer Radio samochodowe DEH-S120UB DSPIORDEHS12004 | 335 zł |
Cd + mp3 Pioneer DEH-S120UB HF-CAR-PIO-198 | 379 zł |
Radio samochodowe PIONEER DEH-S120UB | 359 zł |
ще 13 пропозицій
Модификації Pioneer DEH-S120UB
Ціни на Pioneer DEH-S120UB |
---|---|---|---|---|
Pioneer DEH-S120UBG | від 359 zł | 7 пропозицій | ||
Pioneer DEH-S120UB | від 335 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →