Radio samochodowe Pioneer DEH-S120UB
Pioneer DEH-S120UB
podświetlenie czerwonepodświetlenie zielony
Montaż:1DIN
Nośniki:CD, USB, AUX
Wzmacniacz:50 W, 4 kanał
Panel:zdejmowany
Podłączenie:ISO/RCA
Podświetlenie:czerwone
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DEH-S120UB
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pioneer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pioneer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pioneer DEH-S120UB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pioneer Radio Samochodowe Czarny 165 x 18 x 5 cm 14 kg DEH-S120UBG | 471 zł |
PIONEER Radioodtwarzacz samochodowy PIONEER DEH-S120UB Czarny | 359 zł |
Pioneer Radio samochodowe DEH-S120UB DSPIORDEHS12004 | 335 zł |
Cd + mp3 Pioneer DEH-S120UB HF-CAR-PIO-198 | 379 zł |
Radio samochodowe PIONEER DEH-S120UB | 359 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje Pioneer DEH-S120UB
Ceny na Pioneer DEH-S120UB |
---|---|---|---|---|
Pioneer DEH-S120UB | od 335 zł | 19 oferty | ||
Pioneer DEH-S120UBG | od 359 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →