Radio samochodowe Pioneer DEH-S420BT
Wideo 2 |
Pioneer DEH-S420BT
Montaż:1DIN
Nośniki:CD, USB, AUX
Wzmacniacz:50 W, 4 kanał
Panel:zdejmowany
Podłączenie:ISO/RCA
Podświetlenie:czerwone
Wsparcie Spotify.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DEH-S420BT
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pioneer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pioneer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pioneer DEH-S420BT
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pioneer DEH-S420BT radio samochodowe 1DIN tuner CD z RDS Bluetooth MP3 wej | 462 zł |
Radio samochodowe PIONEER DEH-S420BT | 573 zł |
Pioneer DEH-S420BT z CD/USB 4x50W Bluetooth | 573 zł |
Radio samochodowe PIONEER DEH-S420BT | 629 zł |
Pioneer DEH-S420BT z CD/USB 4x50W Bluetooth | 629 zł |
Radio z odtwarzaczem CD Pioneer DEH-S420BT Czarne | 580 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →