Radio morskie Pioneer MVH-MS510BT
Pioneer MVH-MS510BT
Montaż:1DIN
Nośniki:USB, AUX
Wzmacniacz:50 W, 4 kanał
Panel:zdejmowany
Podłączenie:ISO/RCA
Podświetlenie:RGB
Wsparcie Spotify. Skrócone ciało.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne MVH-MS510BT
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pioneer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pioneer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pioneer MVH-MS510BT
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pioneer MVH-MS510BT Autoradio 1 DIN Marine model z Bluetooth USB tuner RDSOptymalizuje stabilność, liniowość i odtwarzanie dźwięku
Wzmocniony Miką i włóknem wzmocnionym gumą butylową
Jest chroniony... więcejprzed działaniem słońca i ekspozycji na wodę Amazon.plZłóż skargę | 674 zł |
Radio samochodowe PIONEER MVH-MS510BTOdbiornik cyfrowy z serii Marine do montażu 1-DIN, z modułem Bluetooth, złączem USB, funkcją Spotify, wielokorowym podświetle... więcejniem i technologią MIXTRAX. Umożliwia podłączenie telefonów iPhone i urządzeń z systemem Android. Odporny na wilgoć, blaknięcie i plamy odtwarzacz MVH-MS510BT marki Pioneer wyposażono w moduł Bluetooth, złącze USB, funkcję Spotify, wielokolorowe podświetlenie RGB, technologię MIXTRAX oraz obsługę aplikacji Pioneer Smart Sync. Zaawansowana ochrona przed nasłonecznienie Electro.plZłóż skargę | 819 zł |
Radio samochodowe PIONEER MVH-MS510BTOdbiornik cyfrowy z serii Marine do montażu 1-DIN, z modułem Bluetooth, złączem USB, funkcją Spotify, wielokorowym podświetle... więcejniem i technologią MIXTRAX. Umożliwia podłączenie telefonów iPhone i urządzeń z systemem Android. Odporny na wilgoć, blaknięcie i plamy odtwarzacz MVH-MS510BT marki Pioneer wyposażono w moduł Bluetooth, złącze USB, funkcję Spotify, wielokolorowe podświetlenie RGB, technologię MIXTRAX oraz obsługę aplikacji Pioneer Smart Sync. Zaawansowana ochrona przed nasłonecznienie Avans.plZłóż skargę | 819 zł |
Pioneer MVH-MS510BT z USB 4x50W BluetoothRekomendowane akcesoria:pilot CD-ME300;Blueto OleOle.plZłóż skargę | 819 zł |
Radio samochodowe PIONEER MVH-MS510BTOdbiornik cyfrowy z serii Marine do montażu 1-DIN, z modułem Bluetooth, złączem USB, funkcją Spotify, wielokorowym podświetle... więcejniem i technologią MIXTRAX. Umożliwia podłączenie telefonów iPhone i urządzeń z systemem Android. Odporny na wilgoć, blaknięcie i plamy odtwarzacz MVH-MS510BT marki Pioneer wyposażono w moduł Bluetooth, złącze USB, funkcję Spotify, wielokolorowe podświetlenie RGB, technologię MIXTRAX oraz obsługę aplikacji Pioneer Smart Sync. Zaawansowana ochrona przed nasłonecznienie Mediaexpert.plZłóż skargę | 819 zł |
Pioneer MVH-MS510BT z USB 4x50W BluetoothAkcesoria opcjonalne:pilo RTV Euro AGDZłóż skargę | 819 zł |
Seria Pioneer MVH (centrum multimedialne bez CD)Porównaj w tabeli →
od 569 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, Procesor DSP, zdejmowany panel, Bluetooth
od 448 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
od 342 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
od 700 zł
2DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
od 660 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
od 622 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
od 467 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
od 548 zł
do jachtów, 1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
od 653 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
od 674 zł
do jachtów, 1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 569 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, Procesor DSP, zdejmowany panel, Bluetooth
od 520 zł
1DIN, bez napędu, USB, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth, parktronic
od 548 zł
do jachtów, 1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
od 367 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 55 W, Procesor DSP, zdejmowany panel, Bluetooth, moduł NFC
od 379 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, Procesor DSP, zdejmowany panel, Bluetooth
od 352 zł
1DIN, bez napędu, karty pamięci, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, wysuwany ekran, Bluetooth