Radio morskie Pioneer MVH-MS410BT
Pioneer MVH-MS410BT
Montaż:1DIN
Nośniki:USB, AUX
Wzmacniacz:50 W, 4 kanał
Panel:zdejmowany
Podłączenie:ISO/RCA
Podświetlenie:czerwone
Wsparcie Spotify. Skrócone ciało.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne MVH-MS410BT
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pioneer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pioneer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pioneer MVH-MS410BT
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pioneer MVH-MS410BT AutoradioBluetoothSzanuj lokalne przepisy jazdy dzięki wbudowanemu Bluetooth (HFP). Technologia połączeń głośnomówiących Wide Band Spe... więcejech, bezprzewodowa transmisja audio (A2DP) z informacjami o artyście i albumie, proste parowanie, sterowanie dźwiękiem (AVRCP) i bezprzewodowa technologia Bluetooth sprawiły, że życie w pojeździe stało się bezpieczniejsze i wygodniejsze.
Krótkie podwozie.Cienki profil tego produktu ułatwia jego instalację.
Aplikacja Pioneer Smart Sync pomaga korzystać z funkcji smartfona. Podłącz smartfon do kompatybilnych samochodowych systemów audio firmy Pioneer.
SpotifyCon Spotify, wystarczy podłączyć smartfon, aby z łatwością poruszać się po listach odtwarzania, albumach, utworach i wykonawcach za pomocą kontroli jednostki głównej.
Działa z Androidem. Połącz się i słuchaj muzyki zapisanej na urządzeniu bez konieczności korzystania z aplikacji.
USBPodłącz, ładuj i podłącz telefon, aby cieszyć się odtwarzaniem muzyki i wideo.
13-pasmowy korektor graficznyDostos Amazon.plZłóż skargę | 548 zł |
Radio samochodowe PIONEER MVH-MS410BTOdbiornik cyfrowy z serii Marine do montażu 1-DIN, z modułem Bluetooth, złączem USB i funkcją Spotify. Umożliwia podłączenie... więcejtelefonów iPhone i urządzeń z systemem Android. Odporny na wilgoć, blaknięcie i plamy odtwarzacz MVH-MS410BT marki Pioneer wyposażono w moduł Bluetooth, złącze USB, funkcję Spotify oraz obsługę aplikacji Pioneer Smart Sync. Zaawansowana ochrona przed nasłonecznienie Electro.plZłóż skargę | 555 zł |
Radio samochodowe PIONEER MVH-MS410BTOdbiornik cyfrowy z serii Marine do montażu 1-DIN, z modułem Bluetooth, złączem USB i funkcją Spotify. Umożliwia podłączenie... więcejtelefonów iPhone i urządzeń z systemem Android. Odporny na wilgoć, blaknięcie i plamy odtwarzacz MVH-MS410BT marki Pioneer wyposażono w moduł Bluetooth, złącze USB, funkcję Spotify oraz obsługę aplikacji Pioneer Smart Sync. Zaawansowana ochrona przed nasłonecznienie Avans.plZłóż skargę | 555 zł |
Pioneer MVH-MS410BT z USB 4x50W BluetoothRekomendowane akcesoria:pilot CD-ME300;Blueto OleOle.plZłóż skargę | 555 zł |
Radio samochodowe PIONEER MVH-MS410BTOdbiornik cyfrowy z serii Marine do montażu 1-DIN, z modułem Bluetooth, złączem USB i funkcją Spotify. Umożliwia podłączenie... więcejtelefonów iPhone i urządzeń z systemem Android. Odporny na wilgoć, blaknięcie i plamy odtwarzacz MVH-MS410BT marki Pioneer wyposażono w moduł Bluetooth, złącze USB, funkcję Spotify oraz obsługę aplikacji Pioneer Smart Sync. Zaawansowana ochrona przed nasłonecznienie Mediaexpert.plZłóż skargę | 559 zł |
Pioneer MVH-MS410BT z USB 4x50W BluetoothAkcesoria opcjonalne:pilo RTV Euro AGDZłóż skargę | 559 zł |
Seria Pioneer MVH (centrum multimedialne bez CD)Porównaj w tabeli →
od 569 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, Procesor DSP, zdejmowany panel, Bluetooth
od 448 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
od 342 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
od 700 zł
2DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
od 650 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
od 615 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
od 473 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
od 548 zł
do jachtów, 1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
od 674 zł
do jachtów, 1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 569 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, Procesor DSP, zdejmowany panel, Bluetooth
od 674 zł
do jachtów, 1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
od 448 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
od 520 zł
1DIN, bez napędu, USB, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth, parktronic
od 342 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, zdejmowany panel, Bluetooth
od 370 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 55 W, Procesor DSP, zdejmowany panel, Bluetooth, moduł NFC
od 381 zł
1DIN, bez napędu, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, Procesor DSP, zdejmowany panel, Bluetooth
od 352 zł
1DIN, bez napędu, karty pamięci, USB, AUX, moc (kanał): 50 W, wysuwany ekran, Bluetooth