Wzmacniacz samochodowy Hertz HCP 4
Hertz HCP 4 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hertz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hertz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hertz HCP 4
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hertz HCP 4MDK - 4-kanałowy stopień wyjściowy marynarski | 1 245 zł |
Hertz HCP 4 wzmacniacz 4x95W UBHRZWHCP400000 | 709 zł |
Hertz HCP 4 wzmacniacz 4x95W 41446 | 777 zł |
Hertz HCP 4 wzmacniacz 4x95W 41446 | 709 zł |
Wzmacniacz samochodowy HERTZ HCP 4 | 619 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →