Radio samochodowe JVC KD-T702BT
JVC KD-T702BT
Montaż:1DIN
Nośniki:CD, USB, AUX
Wzmacniacz:50 W, 4 kanał
Panel:zdejmowany
Podłączenie:ISO/RCA
Podświetlenie:RGB
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne KD-T702BT
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JVC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JVC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JVC KD-T702BT
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JVC KD-T702BT radio samochodowe CD z zestawem głośnomówiącym Bluetooth tun | 658 zł |
JVC KD T702BT - Radio samochodowe | 472 zł |
JVC Radio samochodowe KDT-702BT DSJVCRKDT702BT1 | 477 zł |
JVC Radio samochodowe KDT-702BT 103987 | 499 zł |
KENWOOD Radioodtwarzacz samochodowy JVC KD-T702BT (Bluetooth, CD + USB + A | 487 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →