Radio samochodowe Pioneer MVH-S120UB
Zdjęcia 3 |
Samochodowy odbiornik cyfrowy w formacie bezdyskowym ze skróconą obudową na wał 1DIN. Model nadaje się do montażu w konsoli środkowej „porządnie” większości samochodów. Zasilanie jest do niego dostarczane z pokładowej sieci 12 V. Możesz podłączyć smartfon z Androidem lub inne urządzenia do magnetofonu radiowego przez port USB i wejście liniowe AUX. Wbudowany wzmacniacz MOSFET o maksymalnej mocy wyjściowej 4 x 50 W pozwala na odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości.
W trybie nominalnym dostarcza 22 waty do każdego z 4 kanałów. Aby podłączyć automatyczny wzmacniacz lub subwoofer, dwie pary złączy RCA znajdują się z tyłu obudowy Pioneer MVH-S120UB. Model zapewnia 5-pasmowy korektor z 9 ustawieniami dźwięku, jest funkcja wzmocnienia basów, a jednostka główna odtwarza również ścieżki audio FLAC. Podświetlenie przycisków w radiu jest czerwone, jasność jego blasku można regulować (dostępnych jest 10 poziomów jasności). Aby chronić przed złośliwym wtargnięciem, przedni panel odbiornika samochodowego został zdejmowany.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pioneer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pioneer.
Kup Pioneer MVH-S120UB
Wszystkie ceny 8 →PIONEER Radioodtwarzacz samochodowy PIONEER MVH-S120UB Czarny | 249 zł |
Radio samochodowe PIONEER MVH-S120UB | 249 zł |
Radio samochodowe Pioneer MVH-S120UB | 287 zł |
Modyfikacje Pioneer MVH-S120UB
Ceny na Pioneer MVH-S120UB |
---|---|---|---|---|
Pioneer MVH-S120UBW | od 209 zł | 9 oferty | ||
Pioneer MVH-S120UB | od 249 zł | 8 oferty | ||
Pioneer MVH-S120UBA | od 280 zł | 5 oferty | ||
Pioneer MVH-S120UBG | od 248 zł | 10 oferty |