Ціни на автомагнітолу Pioneer MVH-S120UBG
Фото 3 | від 257 до 317 zł Область застосування: автомобільна; Монтажний розмір: 1DIN; Укорочений корпус; Панель: знімна; Типи носіїв: USB-накопичувач (фронтальний); підключення Android; Підтримка FLAC; Мультимедіа: Потужність на канал (Вт): 50; Кількість каналів: 4; Підключення АС: ISO/RCA; Лінійний вихід: 1; AUX на передній панелі в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PIONEER Radioodtwarzacz samochodowy PIONEER MVH-S120UBG CzarnySpecjalnie zaprojektowany dla cyfrowych źródeł, Mvh-S120 pozwala na podłączenie smartfona z systemem Android lub pr... щеzenośnej pamięci przez gniazdo USB oraz innych urządzeń audio przez gniazdo Aux-In. Korzyści: FLAC-słuchaj w samochodzie muzyki w najwyższej jakości, dzięki bezstratnemu formatowi cyfrowowemu Flac, bez konieczności konwertowania Wejście Aux-podłącz swój przenośny odtwarzacz audio i słuchaj swoich ulubionych nagrań za pośrednictwem systemu nagłośnienia w samochodzie Kompatybilność z systemem Android-podłącz i słuchaj muzyki zapisanej na zewnętrznym urządzeniu bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji Wejście USB-możesz podłączyć zewnętrzne urządzenia źródłowe lub nośniki pamięci zawierające muzykę, a oprócz odtwarzania, gniazdo USB zapewni ładowanie baterii podłączonego urządzenia MediaMarkt.plПоскаржитись | 257 zł |
Radio samochodowe PIONEER MVH-S120UBGAdvanced Remote Control App Aplikacja Advanced Remote Control zmienia Twój kompatybilny iPhone lub smartfon z syste... щеmem Android w potężne urządzenie do zdalnego sterowania z ekranem dotykowym, które pozwala na proste sterowanie i dostosowywanie funkcji kompatybilnego samochodowego systemu stereo firmy Pioneer. Works with Android umożliwia podłączenie i odtwarzanie muzyki zapisanej na swoim urządzeniu bez konieczności instalowania aplikacji.Przy pomocy kabla USB można podłączyć dowolne urządzenie w celu jego naładowania lub z myślą o czystym i wyraźnym brzmieniu muzyki. 5-band Graphical EQ umożliwia precyzyjne dostosowanie charakterystyki odtwarzanego dźwięku do własnych potrzeb.Odtwarz Electro.plПоскаржитись | 266 zł |
Radio samochodowe PIONEER MVH-S120UBGAdvanced Remote Control App Aplikacja Advanced Remote Control zmienia Twój kompatybilny iPhone lub smartfon z syste... щеmem Android w potężne urządzenie do zdalnego sterowania z ekranem dotykowym, które pozwala na proste sterowanie i dostosowywanie funkcji kompatybilnego samochodowego systemu stereo firmy Pioneer. Works with Android umożliwia podłączenie i odtwarzanie muzyki zapisanej na swoim urządzeniu bez konieczności instalowania aplikacji.Przy pomocy kabla USB można podłączyć dowolne urządzenie w celu jego naładowania lub z myślą o czystym i wyraźnym brzmieniu muzyki. 5-band Graphical EQ umożliwia precyzyjne dostosowanie charakterystyki odtwarzanego dźwięku do własnych potrzeb.Odtwarz Avans.plПоскаржитись | 266 zł |
Pioneer MVH-S120UBG z USB 4x50WCzytnik kart pamięci SD:nie;Filtr loudness (kontur):tak;Do OleOle.plПоскаржитись | 257 zł |
Radio samochodowe PIONEER MVH-S120UBGAdvanced Remote Control App Aplikacja Advanced Remote Control zmienia Twój kompatybilny iPhone lub smartfon z syste... щеmem Android w potężne urządzenie do zdalnego sterowania z ekranem dotykowym, które pozwala na proste sterowanie i dostosowywanie funkcji kompatybilnego samochodowego systemu stereo firmy Pioneer. Works with Android umożliwia podłączenie i odtwarzanie muzyki zapisanej na swoim urządzeniu bez konieczności instalowania aplikacji.Przy pomocy kabla USB można podłączyć dowolne urządzenie w celu jego naładowania lub z myślą o czystym i wyraźnym brzmieniu muzyki. 5-band Graphical EQ umożliwia precyzyjne dostosowanie charakterystyki odtwarzanego dźwięku do własnych potrzeb.Odtwarz Mediaexpert.plПоскаржитись | 260 zł |
Radio samochodowe Pioneer MVH-S120UBG | 279 zł |
Pioneer MVH-S120UBG z USB 4x50WCzytnik kart pamięci SD:nie;Filtr loudness (kontur):tak;Fu RTV Euro AGDПоскаржитись | 259 zł |
Radio samochodowe FM Pioneer MVH-S120UBG | 316 zł |
Pioneer MVH-S120UBG | 317 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!