Ціни на автомагнітолу Pioneer MVH-S120UBW
Фото 3 | від 209 до 389 zł Область застосування: автомобільна; Монтажний розмір: 1DIN; Укорочений корпус; Панель: знімна; Типи носіїв: USB-накопичувач (фронтальний); підключення Android; Підтримка FLAC; Мультимедіа: Потужність на канал (Вт): 50; Кількість каналів: 4; Підключення АС: ISO/RCA; Лінійний вихід: 1; AUX на передній панелі в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pioneer Radio Samochodowe Czarny 165 x 18 x 5 cm 14 kg MVH-S120UBWProdukt najwyższej jakości
Trwałość i wytrzymałość na lata
Nowoczesny, nietuzinkowy design Amazon.plПоскаржитись | 274 zł |
Radio samochodowe PIONEER MVH-S120UBWAdvanced Remote Control App Aplikacja Advanced Remote Control zmienia Twój kompatybilny iPhone lub smartfon z syste... щеmem Android w potężne urządzenie do zdalnego sterowania z ekranem dotykowym, które pozwala na proste sterowanie i dostosowywanie funkcji kompatybilnego samochodowego systemu stereo firmy Pioneer. Works with Android umożliwia podłączenie i odtwarzanie muzyki zapisanej na swoim urządzeniu bez konieczności instalowania aplikacji. Przy pomocy kabla USB można podłączyć dowolne urządzenie w celu jego naładowania lub z myślą o czystym i wyraźnym brzmieniu muzyki. 5-band Graphical EQ umożliwia precyzyjne dostosowanie charakterystyki odtwarzanego dźwięku do własnych potrzeb.Odtwarz Electro.plПоскаржитись | 291 zł |
Radio samochodowe PIONEER MVH-S120UBWAdvanced Remote Control App Aplikacja Advanced Remote Control zmienia Twój kompatybilny iPhone lub smartfon z syste... щеmem Android w potężne urządzenie do zdalnego sterowania z ekranem dotykowym, które pozwala na proste sterowanie i dostosowywanie funkcji kompatybilnego samochodowego systemu stereo firmy Pioneer. Works with Android umożliwia podłączenie i odtwarzanie muzyki zapisanej na swoim urządzeniu bez konieczności instalowania aplikacji. Przy pomocy kabla USB można podłączyć dowolne urządzenie w celu jego naładowania lub z myślą o czystym i wyraźnym brzmieniu muzyki. 5-band Graphical EQ umożliwia precyzyjne dostosowanie charakterystyki odtwarzanego dźwięku do własnych potrzeb.Odtwarz Avans.plПоскаржитись | 291 zł |
Pioneer MVH-S120UBW z USB 4x50WCzytnik kart pamięci SD:nie;Filtr loudness (kontur):tak;Do OleOle.plПоскаржитись | 289 zł |
Radio samochodowe PIONEER MVH-S120UBWAdvanced Remote Control App Aplikacja Advanced Remote Control zmienia Twój kompatybilny iPhone lub smartfon z syste... щеmem Android w potężne urządzenie do zdalnego sterowania z ekranem dotykowym, które pozwala na proste sterowanie i dostosowywanie funkcji kompatybilnego samochodowego systemu stereo firmy Pioneer. Works with Android umożliwia podłączenie i odtwarzanie muzyki zapisanej na swoim urządzeniu bez konieczności instalowania aplikacji. Przy pomocy kabla USB można podłączyć dowolne urządzenie w celu jego naładowania lub z myślą o czystym i wyraźnym brzmieniu muzyki. 5-band Graphical EQ umożliwia precyzyjne dostosowanie charakterystyki odtwarzanego dźwięku do własnych potrzeb.Odtwarz Mediaexpert.plПоскаржитись | 289 zł |
Radio samochodowe Pioneer Radio samochodowe MVH-S120UBW 1-DIN ORYGINALNIE ZAPAKOWANE. Zaprojektowany specjalnie z myślą o formatach cyfrowych model MVH-S120UBW bezpośrednio... щеłączy się ze smartfonami i innymi urządzeniami z systemem Android* poprzez umieszczone z przodu złącze USB lub wejście AUX. Dzięki temu możesz słuchać swoich ulubionych utworów i jednocześnie ładować baterię. *System w smartfonach z Androidem musi być w wersji 5.0 lub nowszej, maks. 7.1.2, a smartfon musi obsługiwać protokół AOA (Android Open Accessory) 2.0. Ten radioodtwarzacz o wąskiej obudowie wyposażono we wzmacniacz MOSFET 4 × 50 W oraz w umieszczone z tyłu urządzenia 1 wyjście RCA przedwzmacniacz Erli.plПоскаржитись | 209 zł |
Pioneer MVH-S120UBW z USB 4x50WCzytnik kart pamięci SD:nie;Filtr loudness (kontur):tak;Fu RTV Euro AGDПоскаржитись | 289 zł |
Radio samochodowe FM Pioneer MVH-S120UBW Czarne | 335 zł |
Radio samochodowe MVH-S120UBW | 389 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!