Ceny na radio samochodowe Pioneer MVH-S120UBG
Zdjęcia 3 | od 257 do 317 zł Przeznaczenie: samochodowe; Rozmiar: 1DIN; Skrócona obudowa; Panel: wyjmowany; Rodzaj nośników: pamięć USB (przód); podłączenie Android; Obsługa FLAC-a; Multimedia: Obsługa modemu: dane; Moc na kanał (W): 50; Liczba kanałów: 4; Podłączenie głośników: ISO/RCA; Wyjście liniowe: 1; AUX na panelu przednim dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PIONEER Radioodtwarzacz samochodowy PIONEER MVH-S120UBG CzarnySpecjalnie zaprojektowany dla cyfrowych źródeł, Mvh-S120 pozwala na podłączenie smartfona z systemem Android lub pr... więcejzenośnej pamięci przez gniazdo USB oraz innych urządzeń audio przez gniazdo Aux-In. Korzyści: FLAC-słuchaj w samochodzie muzyki w najwyższej jakości, dzięki bezstratnemu formatowi cyfrowowemu Flac, bez konieczności konwertowania Wejście Aux-podłącz swój przenośny odtwarzacz audio i słuchaj swoich ulubionych nagrań za pośrednictwem systemu nagłośnienia w samochodzie Kompatybilność z systemem Android-podłącz i słuchaj muzyki zapisanej na zewnętrznym urządzeniu bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji Wejście USB-możesz podłączyć zewnętrzne urządzenia źródłowe lub nośniki pamięci zawierające muzykę, a oprócz odtwarzania, gniazdo USB zapewni ładowanie baterii podłączonego urządzenia MediaMarkt.plZłóż skargę | 257 zł |
Radio samochodowe PIONEER MVH-S120UBGAdvanced Remote Control App Aplikacja Advanced Remote Control zmienia Twój kompatybilny iPhone lub smartfon z syste... więcejmem Android w potężne urządzenie do zdalnego sterowania z ekranem dotykowym, które pozwala na proste sterowanie i dostosowywanie funkcji kompatybilnego samochodowego systemu stereo firmy Pioneer. Works with Android umożliwia podłączenie i odtwarzanie muzyki zapisanej na swoim urządzeniu bez konieczności instalowania aplikacji.Przy pomocy kabla USB można podłączyć dowolne urządzenie w celu jego naładowania lub z myślą o czystym i wyraźnym brzmieniu muzyki. 5-band Graphical EQ umożliwia precyzyjne dostosowanie charakterystyki odtwarzanego dźwięku do własnych potrzeb.Odtwarz Electro.plZłóż skargę | 266 zł |
Radio samochodowe PIONEER MVH-S120UBGAdvanced Remote Control App Aplikacja Advanced Remote Control zmienia Twój kompatybilny iPhone lub smartfon z syste... więcejmem Android w potężne urządzenie do zdalnego sterowania z ekranem dotykowym, które pozwala na proste sterowanie i dostosowywanie funkcji kompatybilnego samochodowego systemu stereo firmy Pioneer. Works with Android umożliwia podłączenie i odtwarzanie muzyki zapisanej na swoim urządzeniu bez konieczności instalowania aplikacji.Przy pomocy kabla USB można podłączyć dowolne urządzenie w celu jego naładowania lub z myślą o czystym i wyraźnym brzmieniu muzyki. 5-band Graphical EQ umożliwia precyzyjne dostosowanie charakterystyki odtwarzanego dźwięku do własnych potrzeb.Odtwarz Avans.plZłóż skargę | 266 zł |
Pioneer MVH-S120UBG z USB 4x50WCzytnik kart pamięci SD:nie;Filtr loudness (kontur):tak;Do OleOle.plZłóż skargę | 257 zł |
Radio samochodowe PIONEER MVH-S120UBGAdvanced Remote Control App Aplikacja Advanced Remote Control zmienia Twój kompatybilny iPhone lub smartfon z syste... więcejmem Android w potężne urządzenie do zdalnego sterowania z ekranem dotykowym, które pozwala na proste sterowanie i dostosowywanie funkcji kompatybilnego samochodowego systemu stereo firmy Pioneer. Works with Android umożliwia podłączenie i odtwarzanie muzyki zapisanej na swoim urządzeniu bez konieczności instalowania aplikacji.Przy pomocy kabla USB można podłączyć dowolne urządzenie w celu jego naładowania lub z myślą o czystym i wyraźnym brzmieniu muzyki. 5-band Graphical EQ umożliwia precyzyjne dostosowanie charakterystyki odtwarzanego dźwięku do własnych potrzeb.Odtwarz Mediaexpert.plZłóż skargę | 260 zł |
Radio samochodowe Pioneer MVH-S120UBG | 279 zł |
Pioneer MVH-S120UBG z USB 4x50WCzytnik kart pamięci SD:nie;Filtr loudness (kontur):tak;Fu RTV Euro AGDZłóż skargę | 259 zł |
Radio samochodowe FM Pioneer MVH-S120UBG | 316 zł |
Pioneer MVH-S120UBG | 317 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!