Radio samochodowe Pioneer DEH-S720DAB
Pioneer DEH-S720DAB
Montaż:1DIN
Nośniki:CD, USB, AUX
Wzmacniacz:50 W, 4 kanał
Panel:zdejmowany
Podłączenie:ISO/RCA
Podświetlenie:RGB
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DEH-S720DAB
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pioneer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pioneer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pioneer DEH-S720DAB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pioneer DEH-S720DAB Radio Samochodowe Czarny 165 x 18 x 5 cm 14 kg | 654 zł |
Pioneer DEH S720DABAN - Radio samochodowe | 721 zł |
Radio samochodowe PIONEER DEH-S720DAB | 748 zł |
Radio samochodowe Pioneer DEH-S720DAB | 658 zł |
Radio samochodowe PIONEER DEH-S720DAB | 748 zł |
Radio z odtwarzaczem CD Pioneer DEH-S720DAB | 758 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →