Radio samochodowe Pioneer DEH-S120UBG
Pioneer DEH-S120UBG
podświetlenie czerwonepodświetlenie zielony
Montaż:1DIN
Nośniki:CD, USB, AUX
Wzmacniacz:50 W, 4 kanał
Panel:zdejmowany
Podłączenie:ISO/RCA
Podświetlenie:zielony
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DEH-S120UBG
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pioneer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pioneer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pioneer DEH-S120UBG
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PIONEER Radioodtwarzacz samochodowy PIONEER DEH-S120UBG Czarny | 359 zł |
Radio samochodowe PIONEER DEH-S120UBG | 359 zł |
Pioneer DEH-S120UBG z CD/USB 4x50W | 359 zł |
Radio z odtwarzaczem CD Pioneer DEH-S120UBG | 389 zł |
Modyfikacje Pioneer DEH-S120UBG
Ceny na Pioneer DEH-S120UBG |
---|---|---|---|---|
Pioneer DEH-S120UB | od 335 zł | 19 oferty | ||
Pioneer DEH-S120UBG | od 359 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →