Radio samochodowe Pioneer MVH-S120UBA
Zdjęcia 3 |
Pioneer MVH-S120UBA
Montaż:1DIN
Nośniki:USB, AUX
Wzmacniacz:50 W, 4 kanał
Panel:zdejmowany
Podłączenie:ISO/RCA
Podświetlenie:pomarańczowy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne MVH-S120UBA
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pioneer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pioneer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pioneer MVH-S120UBA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PIONEER MVH S120UBA MVH-S120UBA | 386 zł |
Radio samochodowe PIONEER MVH-S120UBA | 280 zł |
Radio samochodowe MVH-S120UBA | 338 zł |
Modyfikacje Pioneer MVH-S120UBA
Ceny na Pioneer MVH-S120UBA |
---|---|---|---|---|
Pioneer MVH-S120UBW | od 209 zł | 10 oferty | ||
Pioneer MVH-S120UB | od 249 zł | 8 oferty | ||
Pioneer MVH-S120UBA | od 280 zł | 5 oferty | ||
Pioneer MVH-S120UBG | od 248 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →