Radio samochodowe Pioneer SPH-EVO93DAB
Wideo 4 |
Pioneer SPH-EVO93DAB
Montaż:2DIN
Dodatk. nośnik:USB (tył)
Wzmacniacz:50 W, 4 kanał
Podłączenie:ISO/RCA
Wyświetlacz:9 "
Podświetlenie:RGB
Obsługa radia Spotify.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SPH-EVO93DAB
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pioneer SPH-EVO93DAB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pioneer SPH-EVO93DAB Mediacenter 9-calowy ekran dotykowy Wi-Fi sterowanie | 3 765 zł |
Pioneer Sph-evo93dab Media Player 9´´ Posrebrzany 1026440 | 4 326 zł |
Pioneer SPH-EVO93DAB-FOR centrum multimedialne do Ford Transit V362 V363 9 | 4 334 zł |
Pioneer SPH-EVO93DAB-208 Mediacenter do Peugeot 208/2008 9-calowy ekran do | 6 617 zł |
Pioneer SPH-EVO93DAB-UNI Mediacenter 9-calowy ekran dotykowy Wi-Fi sterowa | 3 204 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →