Radio samochodowe Pioneer SPH-EVO82DAB
Zdjęcia 9 |
Pioneer SPH-EVO82DAB
Montaż:2DIN
Dodatk. nośnik:USB (tył)
Wzmacniacz:50 W, 4 kanał
Podłączenie:ISO/RCA
Wyświetlacz:8 "
Podświetlenie:RGB
Obsługa radia Spotify.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SPH-EVO82DAB
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pioneer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pioneer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pioneer SPH-EVO82DAB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pioneer SPH-EVO82DAB Mediacenter 8-calowy ekran dotykowy szybkie ładowanie | 3 231 zł |
Pioneer Sph-evo82dab Media Player 8´´ Posrebrzany 1025949 | 3 588 zł |
Pioneer SPH-EVO82DAB-208 Mediacenter do Peugeot 208/2008 8-calowy ekran do | 3 296 zł |
Pioneer SPH-EVO82DAB Mediacenter ekran dotykowy 8" Quick-Charging USB 15 A | 2 268 zł |
Pioneer SPH-EVO82DAB-DUC Mediacenter do FIAT Ducato X250 X290 Pioneer SPH- | 3 443 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →