Wzmacniacz samochodowy Pioneer GM-D8704
Wideo 8 |
Pioneer GM-D8704 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pioneer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pioneer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pioneer GM-D8704
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pioneer GM-D8704 wzmacniacz 4-kanałowy klasy D z mostkiem | 803 zł |
Pioneer Gm-d8704 Car Amplifier Czarny 1025901 | 943 zł |
Pioneer GM-D8704 4-kanałowy wzmacniacz klasy D 1200 W zmienny TPF i HPF cz | 732 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →