Obudowa Phanteks Enthoo Evolv X Glass czarny (PH-ES518XTG_DBK)
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Phanteks Enthoo Evolv X Glass czarny
czarny srebrny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:4 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:6 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Phanteks Enthoo Evolv X Glass czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHANTEKS PH-ES518XTGDBK01 Enthoo Evolv X Midi-Tower szkło hartowane - czar | 1 212 zł |
Phanteks Enthoo Evolv X Glass - Satin Black - Obudowa komputerowa - Midito | 954 zł |
PHANTEKS Enthoo Evolv X, TG, RGB LED czarna OB-PHA-0002 | 954 zł |
PHANTEKS PH-ES518XTGDBK01 Szkło hartowane Enthoo Evolv X Midi-Tower - czar | 1 077 zł |
Phanteks Enthoo Evolv X Szkło - midito | 1 037 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Obudowa Phanteks Enthoo Evolv PH-ES518XTGDBK01 (ATX | 950 zł |
Phanteks Enthoo Evolv X Szkło - midito | 1 089 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Phanteks Enthoo Evolv X Glass
Ceny na Phanteks Enthoo Evolv X Glass |
---|---|---|---|---|
Phanteks Enthoo Evolv X Glass czarny | od 950 zł | 7 oferty | ||
Phanteks Enthoo Evolv X Glass srebrny | od 899 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →