Корпус Phanteks Enthoo Evolv X Glass чорний (PH-ES518XTG_DBK)
Відео 1Фото 13 |
Phanteks Enthoo Evolv X Glass чорний
сріблястий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":4 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":6 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Phanteks Enthoo Evolv X Glass чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PHANTEKS PH-ES518XTGDBK01 Enthoo Evolv X Midi-Tower szkło hartowane - czar | 1 212 zł |
Phanteks Enthoo Evolv X Glass - Satin Black - Obudowa komputerowa - Midito | 954 zł |
PHANTEKS Enthoo Evolv X, TG, RGB LED czarna OB-PHA-0002 | 954 zł |
PHANTEKS PH-ES518XTGDBK01 Szkło hartowane Enthoo Evolv X Midi-Tower - czar | 1 077 zł |
Phanteks Enthoo Evolv X Szkło - midito | 1 037 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Obudowa Phanteks Enthoo Evolv PH-ES518XTGDBK01 (ATX | 950 zł |
Phanteks Enthoo Evolv X Szkło - midito | 1 089 zł |
Відеоогляди
Модификації Phanteks Enthoo Evolv X Glass
Ціни на Phanteks Enthoo Evolv X Glass |
---|---|---|---|---|
Phanteks Enthoo Evolv X Glass сріблястий | від 899 zł | 5 пропозицій | ||
Phanteks Enthoo Evolv X Glass чорний | від 950 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →