Корпус Phanteks Enthoo 719 чорний
Відео 15Фото 14 |
Phanteks Enthoo 719 чорний
графіт чорний
Форм-фактор корпусу:Full Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":4 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Phanteks Enthoo 719 чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PHANTEKS Enthoo 719 BLACK OB-PHA-0019 | 894 zł |
Obudowa Phanteks Enthoo 719 Big-Tower DRGB Czarna | 894 zł |
PHANTEKS Enthoo 719 Full-Tower, Szkło Hartowane, DRGB - Czarny | 936 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Phanteks Enthoo Luxe 2 DRGB Czarny (GEPH109PHES719LT | 890 zł |
Відеоогляди
Модификації Phanteks Enthoo 719
Ціни на Phanteks Enthoo 719 |
---|---|---|---|---|
Phanteks Enthoo 719 графіт | від 964 zł | 4 пропозиції | ||
Phanteks Enthoo 719 чорний | від 890 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →