Obudowa Phanteks Enthoo 719 czarny
Wideo 15Zdjęcia 14 |
Phanteks Enthoo 719 czarny
czarny grafit
Typ obudowy:Full Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:4 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Phanteks Enthoo 719 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Phanteks Enthoo Luxe 2 Tempered Glass Black - Obudowa komputerowa - Tower | 965 zł |
PHANTEKS Enthoo 719 BLACK OB-PHA-0019 | 894 zł |
Obudowa Phanteks Enthoo 719 Big-Tower DRGB Czarna | 894 zł |
PHANTEKS Enthoo 719 Full-Tower, Szkło Hartowane, DRGB - Czarny | 936 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Phanteks Enthoo Luxe 2 DRGB Czarny (GEPH109PHES719LT | 890 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Phanteks Enthoo 719
Ceny na Phanteks Enthoo 719 |
---|---|---|---|---|
Phanteks Enthoo 719 czarny | od 890 zł | 6 oferty | ||
Phanteks Enthoo 719 grafit | od 964 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →