Obudowa Phanteks Eclipse P200A ARGB czarny (PH-EC200ATG_DBK01)
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Obudowa dla racjonalnej platformy do gier, która łączy wysoką wydajność z kompaktowymi rozmiarami. Obudowa przystosowana do montażu płyty głównej mini-ITX. Jednocześnie procesor można wyposażyć w wystarczająco mocną chłodnicę o wysokości do 165 mm, a obudowa jest przystosowana do zainstalowania wysokowydajnej karty graficznej w trzech gniazdach. Dyskretna grafika może być zorientowana zarówno poziomo, jak i pionowo.
W celu zminimalizowania gabarytów obudowy, w obudowie przewidziano górny montaż zasilacza. Obudowa komputera Phanteks Eclipse P200A ARGB ma siatkową przednią pokrywę. Z przodu znajdują się dwa podświetlane wentylatory 120 mm. Zwykłe wirniki połączone są poprzez fabryczny sterownik ze sterowaniem PWM. Lekkie efekty dekoracyjne reguluje przycisk. Pokrywa boczna za tacą płyty głównej ma perforowaną powierzchnię, która mieści 240-milimetrowy radiator chłodzący cieczą lub wiele 120-milimetrowych wentylatorów. Obudowa ma modyfikację Performance, która ma metalową ścianę boczną zamiast panelu przeglądu.
Kup Phanteks Eclipse P200A ARGB czarny
Phanteks PH-EC200ATGDBK01 Eclipse P200A D-RGB bardzo drobna konstrukcja z | 346 zł |
PHANTEKS Eclipse P200A ARGB Mini-ITX, Tempered Glass OB-PHA-0068 | 339 zł |
No name Phanteks Eclipse P200 Air, iTX, Temp. | 376 zł |