SSD Patriot Memory P300 M.2 P300P512GM28 512 GB
Wideo 5Zdjęcia 5 |
Patriot Memory P300P512GM28 |
|
Wydajny i niedrogi dysk SSD 512 GB z gniazdem M.2 i interfejsem PCI-E Gen3 x4 (NVMe v1.3). Jest kompaktowy i zgodny z formatem 2280. Kompatybilny ze wszystkimi płytami głównymi wyposażonymi w port M.2 obsługujący 2/4-liniowe złącze PCI-E Gen3. Producent pozycjonuje nośnik jako niedrogi produkt ze średniej półki cenowej przeznaczony do komputerów klasy średniej, a także niedrogich stacji roboczych i gier.
Potrafi wykazać przyzwoity poziom wydajności wejścia/wyjścia (do 260K/290K IOPS z głęboką kolejką żadań), dobrą prędkość odczytu/zapisu (1700/1100 MB/s) i małe opóźnienia dostępu. Patriot P300 M.2 SSD P300P512GM28 zapewnia imponująco szybkie ładowanie systemu operacyjnego, przeglądarki z wieloma kartami w pamięci podręcznej, wymagające profesjonalne aplikacje i gorące gry. Podstawą sprzętową jego konfiguracji jest 4-kanałowy kontroler Silicon Motion SM2263XT.
Nie posiada własnego bufora DRAM, ale dzięki technologii Host Memory Buffer może wykorzystać do tego celu część pamięci systemowej. Kontroler działa w połączeniu z wysokiej jakości 64-warstwową pamięcią flash TLC 3D NAND. Obsługuje szybkie buforowanie SLC operacji zapisu, z dynamiczną zmianą rozmiaru bufora SLC (do 64 GB). Gwarantowana trwałość zapisu (TBW) wynosi 160 TB, co pozwala na nadpisywanie do 43 GB danych dziennie przez 10 lat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Kup Patriot Memory P300 M.2 P300P512GM28 512 GB
Wszystkie ceny 18 →Patriot Dysk SSD P300 512GB M.2 PCIe Gen 3 x4 1700/1200 DGPATWK512P3002 | 178 zł |
Patriot P300 512GB HD-SSDM2-PDP-034 | 169 zł |
Dysk PATRIOT P300 512GB SSD | 159 zł |
Dysk SSD PATRIOT P300 M.2 2280″ 512 GB PCIe NVMe Gen3 x4 1700MB/s 1200MS/s | 206 zł |
Modyfikacje Patriot Memory P300 M.2 P300P512GM28
Ceny na Patriot Memory P300 M.2 P300P512GM28 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P300 M.2 P300P128GM28 128 GB | od 67 zł | 19 oferty | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 256 GB | od 100 zł | 21 oferta | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P512GM28 512 GB | od 159 zł | 19 oferty | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P1TBM28 1 TB | od 285 zł | 24 oferty | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 2 TB | od 539 zł | 23 oferty |