Plecak Pacsafe Citysafe CX Convertible 8 l
Wideo 2Zdjęcia 20 |
Pacsafe Citysafe CX Convertible |
|
Plecak wyposażono w kieszeń na plecach, ochronę przed bezprzewodowym skanowaniem urządzeń i kart bankowych - RFIDsafe oraz kompleksowy system antykradzieżowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pacsafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pacsafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pacsafe Citysafe CX Convertible 8 l
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pacsafe Plecak bezpieczeństwa Citysafe Cx czarny Einheitsgröße damski czar | 637 zł |
Pacsafe Citysafe CX convertible backpack Econyl Black | 650 zł |
Pacsafe Plecak miejski Citysafe CX RFID 34 cm fresh mint - Unisex - Dorośl | 522 zł |
Torbo-plecak antykradzieżowy Pacsafe Citysafe CX Convertible 8L Econyl Bla | 648 zł |
Torebka / plecak damski antykradzieżowy Pacsafe Citysafe CX Convertible Ba | 552 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →