Plecak Pacsafe Venturesafe EXP45 45 l
Zdjęcia 12 |
Pacsafe Venturesafe EXP45 |
|
Plecak wyposażony jest w boczny uchwyt do transportu oraz zintegrowany system antykradzieżowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pacsafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pacsafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pacsafe Venturesafe EXP45 45 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak turystyczny antykradzieżowy Pacsafe Venturesafe 45 l | 1 161 zł |
Plecak turystyczny antykradzieżowy Pacsafe Venturesafe | 1 161 zł |
Plecak turystyczny Pacsafe Venturesafe EXP45 | 1 170 zł |
Plecak turystyczny antykradzieżowy Pacsafe Venturesafe EXP45 45L Slate | 1 105 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →