Plecak Pacsafe Stylesafe backpack 12 l
Zdjęcia 10 |
Pacsafe Stylesafe backpack |
|
Plecak wyposażony jest w zabezpieczenie przed bezprzewodowym skanowaniem urządzeń i kart bankowych - RFIDsafe oraz kompleksowy system antykradzieżowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pacsafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pacsafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pacsafe Stylesafe backpack 12 l
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak Pacsafe Stylesafe 11.6" (PST20615100) | 600 zł |
Plecak damski antykradzieżowy Pacsafe Stylesafe Backpack 12L 12 l | 536 zł |
Pacsafe, Plecak Damski Antykradzieżowy | 510 zł |
Plecak damski antykradzieżowy Pacsafe Stylesafe Backpack 12L | 536 zł |
Plecak damski antykradzieżowy Pacsafe Stylesafe Backpack 12L czarny | 510 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →