Wzmacniacz Wi-Fi NETGEAR Nighthawk AX8 EAX80 (EAX80-100EUS)
Wideo 3Zdjęcia 7 |
NETGEAR Nighthawk AX8 EAX80
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 4 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:1200 Mb/s
5 GHz:4800 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Nighthawk AX8 EAX80
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR Nighthawk AX8 EAX80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NETGEAR 4PT AX6000 WIFI MESH EXTENDER Wzmacniacz sieciowy EAX80-100EUS | 1 658 zł |
Punkt dostępowy (AP) NETGEAR Nighthawk AX8 EAX80 (EAX80-100EUS) Czarny | 1 692 zł |
NETGEAR 4PT AX6000 WIFI MESH EXTENDER Wzmacniacz sieciowy EAX80-100EUS | 1 670 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →