Kosiarka NAC LP50-146-HS-NG
Zdjęcia 7 |
NAC LP50-146-HS-NG
Silnik:benzynowy
Moc:2600 W, 3.5 l.s.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:51 cm
Wysokość koszenia:od 25 mm, do 70 mm
Pojemnik na trawę:60 l
Waga:34.7 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne LP50-146-HS-NG
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC LP50-146-HS-NG
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kosiarka spalinowa NAC LP50-146-HS-NG T6 | 1 360 zł |
Nac Kosiarka spalinowa 139cc lp50-146-hs-ng | 1 152 zł |
Kosiarka spalinowa NAC LP50-146-HS-NG T6 | 1 360 zł |
Kosiarka spalinowa NAC LP50-146-HS-NG, 2,6 kW | 1 129 zł |
Kosiarka spalinowa ze stalową obudową bez napędu LP50-146-H-NG szerokość k | 1 129 zł |
Kosiarka spalinowa bez napędu NAC LP50-146-HS-NG 146cc 1L oryginalnego ole | 1 129 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →