Kosiarka NAC LP46-146-H-NG
Zdjęcia 8 |
NAC LP46-146-H-NG
Silnik:benzynowy
Moc:2600 W, 3.5 l.s.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:46 cm
Wysokość koszenia:od 25 mm, do 70 mm
Pojemnik na trawę:60 l
Waga:32 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne LP46-146-H-NG
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC LP46-146-H-NG
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kosiarka spalinowa NAC LP46-146-H-NG | 1 280 zł |
KOSIARKA SPALINOWA BEZ NAPĘDU NAC LP46-146-H-NG 46 CM MULCZOWANIE KOSZ 60 | 1 016 zł |
Kosiarka spalinowa NAC LP46-146-H-NG | 1 099 zł |
Kosiarka spalinowa NAC LP46-146-H-NG, 2,6kW | 1 027 zł |
Nac Bez Napędu Lp46-146-H-Ng 146Cc | 1 027 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →