Olej silnikowy Total Quartz INEO ECS 5W-30 1 l
Wideo 2 |
Total Quartz INEO ECS 5W-30 1L 1 l5 l |
|
Olej silnikowy Low SAPS: Zapewnia lepsze oczyszczanie spalin i zmniejsza ilość szkodliwych emisji do atmosfery. Jednocześnie producent gwarantuje zmniejszenie zużycia paliwa. Przeznaczony do samochodów osobowych Citroën i Peugeot, chociaż nadaje się do większości silników wysokoprężnych starej i nowej generacji, a także niektórych silników benzynowych. Wskaźnik lepkości pozwala liczyć na dobrą płynność w chłodne dni.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Total 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Total.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Total Quartz INEO ECS 5W-30 1 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej silnikowy TOTAL QUARTZ INEO ECS, 5W30, 1L | 35 zł |
5w30 OLEJ SILNIKOWY SYNTETYCZNY TOTAL QUARTZ INEO ECS 1 l 5W-30 1L | 48 zł |
TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W30 1L | 75 zł |
TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W30 1L | 63 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Total Quartz INEO ECS 5W-30
Ceny na Total Quartz INEO ECS 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz INEO ECS 5W-30 1 l | od 35 zł | 5 oferty | ||
Total Quartz INEO ECS 5W-30 5 l | od 133 zł | 13 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →